3×3 spēle

Vai tāpēc, ka divas vasaras mums nebija iespējams satikties 3×3 saietos, mēs padevāmies? Nē! Mēs esam radījuši iespēju tikties virtuāli 3×3 spēlē.

No 11. jūnija jebkuram ir iespēja apmeklēt, izstaigāt, izpētīt četras skaistas vietas Latvijā – Pelčus, Jaunpili, Rucavu un Krāslavu! Vietas, kur savulaik notikuši 3×3 saieti. Pamazām tiks pievienotas jaunas spēles; sekojiet informācijai!

Tiekamies, atgriežamies vietās, kur labi bijis, vai aizbraucam turp pirmo reizi! Vasara ir tik piemērota nelieliem ceļojumiem.

Lūk, spēles instrukcija. Aiziet!

Atsauksmes un ierosinājumus par spēli lūdzu rakstīt e-pastā: 3x3spele@gmail.com Būsim priecīgi saņemt arī foto no jūsu piedzīvojumiem spēlē un ar jūsu atļauju tos publicēsim 3×3 FB lapā. 

Spēles uzsākšana

3×3 spēle veidota spēļu platformā LoQuiz. Ja šāda veida spēles esiet jau spēlējuši, tad Loquiz jūsu telefonā jau ir. Meklējiet pie savām aplikācijām viegli atpazīstamo gaišzilo ikoniņu un spēle var sākties.

LoQuiz instalēšana

Ja tomēr LoQuiz jūsu telefonā nav, to ir vienkārši uzinstalēt. Atveram Play Store (Android telefonam) vai App Store (iPhone). Meklēšanas laukā ievadām “loquiz” vai “loquiz app”.

Spiežam “Install” un pēc tam “Play”, kad tā aktivizējas. Ja poga “Play” zaļā krāsā parādījās uzreiz, vēl labāk – viss vajadzīgais jūsu telefonā jau ir un atliek vien sākt spēlēt, spiežot “Play”.

Pašā spēlē

Nonākot LoQuiz ievadekrānā, tur jāievada “Username” un “Password”. Tādi, kādi atrodami konkrētās vietas spēles informācijā tālāk. Ja pēc pierakstīšanās spēles platforma uzdod jautājumu: “Allow Loquiz to access this device’s location?”, jāatbild ar “ALLOW”. Citādi spēle nevar notikt. Kad spēlē pēc ievadekrāna nospiedīsiet pogu “Starts”, vēl būs jāievada jums vēlamais komandas nosaukums. Aili “Dalībnieku vārdi” variet pēc izvēles vai nu aizpildīt, vai atstāt tukšu. Spēles gaitu tas neietekmēs. Ja vēlaties, lai 3×3 saietu un spēles organizatori jūs atpazītu, šeit variet norādīt savu reālo kontaktinformāciju. Šī informācija publiskota netiks. Toties izvēloties komandas nosaukumu un uzņemot spēles gaitā iekļautos fotouzņēmumus un video, rēķinieties, ka tie var tikt publicēti 3×3 mājaslapā vai Facebook lapā. Protams tikai pozitīvā nozīmē. Ar piedalīšanos spēlē jūs piekrītat šī materiāla iespējamai publicēšanai.

Visbeidzot – kad pēc reģistrēšanās atveras karte ar spēles punktiem, izmantojiet to, lai nonāktu kartē atzīmētajos punktos.

Karti var pēc vajadzības pietuvināt vai attālināt. Uzspiežot uz jebkura no spēles punktiem, saņemsiet informāciju, kādā attālumā no tā atrodaties. Savukārt pieskaršanās violetajai ikonai ekrāna labajā augšējā stūrī iezīmēs kartē jūsu patreizējo atrašanās vietu.

Kārtējais spēles uzdevums atvērsies tajā brīdī, kad nonāksiet kādā no kartē atzīmētajiem punktiem. 

Visi spēles punkti atrodas publiski pieejamās vietās un var tikt apmeklēti jebkurā diennakts laikā. Toties, ja vēlaties vairāk iepazīties ar spēles norises vietu un tajā pieejamajiem izziņas vai izklaides resursiem, iespējams, ka vēlēsieties iepriekš sazināties ar to organizatoriem. Šādu kontaktinformāciju meklējiet konkrētās spēles aprakstā.

Informācija par konkrētajām spēlēm:

Bauska– lietotāja vārds – salidojums, parole 3333

Jaunpils – lietotāja vārds – jaunpils, parole – 1454,

Pelči – lietotāja vārds – pelci, parole – 3029,

Rucava – lietotāja vārds – rucava, parole – 5942, papildus informācija – Tradīciju nams “Zvanītāji”.
Iepriekš pieteikties pie Sandras Aigares pa tālruni 26814051

Senlietu krātuve “Lauksargi”.
Pieteikties iepriekš: 29896681

Par laivu nomu izbraukumam pa
Papes ezeru interesēties zvanot: 26759199 (Māris Muitenieks)

Vēsturiskā zivju kūpinātava, kur pašiem iespējams nokūpināt noķertās zivis, interesēties zvanot: 29134903

Krāslava – lietotāja vārds – kraslava, parole 4514
  

Cesvaine
6691

Dagda
6937

Kalni
8769

Jautru spēlēšanu!