Žurnālistikas ievirze

Kopš sevi atceros, es piedalos nometnē 3X3. Atceros sevi trīs vai četru gadu vecumā. Mamma te kaut ko vadīja, un es gulēju viņai uz pleca. Mana pieredze rāda, ka katra nometne ar kaut ko atšķiras. Katru reizi tā notiek citā vietā, ir citi dalībnieki un ieviržu vadītāji. Man šķiet, ka interesanti ir viss, ko šeit dara, jo arī tas gadu no gada atšķiras. Šī ir tā vieta, kur tu iegūsti labus draugus un daudz zināšanu. Es ceru, ka kādreiz tiksimies.


Elīza

3X3 nometnē es esmu pirmo reizi. Šajā notikumā piedalos kopā ar brāļiem un vecmammu. Man te patīk gan ieviržu vadītāji, gan cilvēki vispār. Ieviržu ir tik daudz, ka grūti izvēlēties, bet, ja vien man būtu iespēja, es piedalītos zīda apgleznošanas, keramikas, animācijas, seno tekstiliju izgatavošanas un rotu kalšanas nodarbībās. Visvairāk man šajā nometnē patīk, ka te ir vienkop tik daudz latviešu. Kad izeju ielās, man apkārt runā dažādās valodās, bet te – tikai latviešu. Te varu gan atpūsties, gan daudz ko jaunu uzzināt. Šajā nometnē noteikti nevar būt garlaicīgi, jo visu dienu aizņem interesantas nodarbes. Nākamreiz piedalies arī Tu - būsi gaidīts!

Marta Lapinska


Ja jūs neesat drošs, vai braukt uz šo nometni, es jums ieteiktu to darīt. Šeit var iepazīties ar interesantiem cilvēkiem no visas pasaules un labiem ieviržu vadītājiem. Mani pašu uz nometni uzaicināja mamma. No visām piedāvātajām ievirzēm man vislabāk patika „Vilku mācība”, ko vada Jānis Atis Krūmiņš. Viņš mums stāsta par seno karavīru dzīvi un kaujām. Pirmajā dienā mēs aplūkojām seno latviešu karavīra apģērbu un iemācījāmies senu karavīru rituālu, kurā kareivis saņem spēku no lāča. Otrajā dienā mēs bijām mežā vākt materiālus, lai gatavotu lokus un bultas. Es domāju, ka uz šo nometni vajadzētu atbraukt katram latvietim.

janis

 Jānis


Esmu dzimusi Kanādā, bet nu jau sešus gadus dzīvoju Latvijā. Nometnē 3X3 piedalos pirmoreiz. Nometnē piedalās arī mana mamma, māsas, tante un vecmamma, kura arī bija tā, kas mani pierunāja piedalīties. Piedalīties tik plašā pulkā varam vienīgi tāpēc, ka 3x3 atbalsta nometniekus, kuri ierodas ģimenēs. Gribēju apmeklēt tādu ievirzi, kura saistīta ar Latvijas vēsturi un rakstisko. Taču varianti ir dažādi. Katrs var sameklēt to, kas viņam vai viņai interesē. Manuprāt, šādas nometnes palīdz veidot saikni starp latviešiem. Tāpat tā ir iespēja saturīgi un interesanti pavadīsit laiku. Ja domā piedalīties, esi drošs: garlaicīgi n e b ū s! 
IMG_37062

                                                  Beatrise Bandeniece2007.gada nometne