Gulēšanas un dzīvošanas iespējas saietā


Mazliet par dzīvošanu Kocēnos. Nakšņošana paredzēta tuvējā bērnudārzā "Auseklītis", kas atrodas apmēram 200 metrus no centrālā Muižas ēku kompleksa, kurā notiks ievirzes un sociālā dzīve. Bērnu dārza grupiņu telpās uz matačiem uz grīdas kopā dzīvos 8-10 cilvēki. Pie katras grupiņas klāt ir WC, siltais un aukstais ūdens, bet dušas būs atrodamas Sporta hallē, kas pieder centrālajam ēku kompleksam. Dušas ir pietiekamā skaitā, labi izremontētas un siltais ūdens būs visu diennakti. Tā kā katrai grupiņai ir klāt maza virtuvīte, var ņemt līdzi savu elektrisko tējkannu un tikt pie savas vakara vai rīta tējas, uzsildīt mazajiem pārtiku utml. Lai lustīgāka dzīvošana, pieteikšanās anketās lūgsim norādīt, ar kuru ģimeni labprāt dzīvotu kopā. Uz saietu lūdzam ņemt līdzi savu gultasveļu – segpārvalku un spilvendrānu, kā arī dvieli. Ja jums tādas iespējas nav, pieteikšanās anketā, lūdzu, atzīmējiet to pie “īpašajām vajadzībām”.

Pašā Sporta komleksā arī ir 47 guļvietas - hosteļa tipa istabiņās pa 4-6 gultām katrā. WC un dušas gaiteņa galā. Tās ir paredzētas darba grupai un īpašiem gadījumiem.

Guļvietas paredzētas arī Kocēnu pamatskolas mazo klasīšu telpās, tāpat uz matračiem uz grīdas, pa 8-10 cilvēkiem kopā. Šeit WC ir katra korpusa galā, bet uz dušām jādodas uz Sporta halli.

Vēl piedāvāsim 44 vietas 900 metru attālajā viesu namā "Lauviņas". Tur gulēšana paredzēta pa 5 cilvēkiem nelielā istabiņā, viena WC un duša uz visiem namiņiem turpat netālu esošajā pirts ēkā. Viesu nama teritorijā ir arī paliels dīķis ar speciāli izbūvētu smilšu pludmali peldētgribētājiem. Sakarā ar peldvietas drošības apsvērumiem, šīs guļvietas piedāvāsim pieaugušajiem. Par šo dzīvesvietu būs papildus jāpiemaksā 10 lati no personas nedēļā.

Tiem, kam ir savs auto un vēlme dzīvot ekskluzīvos apstākļos, piedāvāsim viesu namu "Mazais Ansis", kas atrodas 9 km no nometnes. Pieejamas divvietīgas un četrvietīgas istabiņas ar individuālu WC un dušu. Par dzīvošanu tur arī būs jāpiemaksā 45 ls no personas nedēļā.

Vēl tiem, kas vēlētos apmesties pie vietējiem iedzīvotājiem, būs iespēja pašiem individuāli vienoties ar īpašniekiem par vietu, apstākļiem un cenu. Kocēnu novada domes priekšsēdētājs apņēmies personīgi uzrunāt vietējos cilvēkus.© 3x3 2012