Austrālija 2018

Mākslas ievirzes 3×3 saietā Kanberā

Raksts laikrakstā “Latvietis”

Ar Paulu Raudsepu sarunājās Ingrīda Biezaite

Pieteikties

Buklets

Tauriķis1   Tauriķis2   Tauriķis3   Tauriķis4   Tauriķis5   Tauriķis6   Tauriķis7 

3×3 Kanberā aicina

 

3×3 jau 35. reizi  notiks Austrālijā, 2018.gadā no 2-8.janvārim, pēc Sidnejas Jaunatnes Dienām- netālu no Kanberas, Greenhillā.  Greenhills Centre, 1437 Cotter Road, Stromlo ACT 2611 www.greenhillscentre.com

Šoreiz ir iznācis patiesi Austrālijas 3×3 – kārta vadīt 3×3 ir Sidnejai, tāpēc visas galvenās vadītājas palīdzes ir no Sidnejas, vadītāja gan ir no Melburnas un pats 3×3 notiks Kanberā, bet apmeklētājus gaidam no visas Austrālijas un pēc iespējas vairākām zemēm.

Viesi no Latvijas – laikraksta “Ir” dibinātājs un respektēts žurnālists Pauls Raudseps . 3×3 piedalīsies arī Paula sieve Dace, viņas zināšanai ir žurnālistikā un Latvijas kultūras vēsturē.

Folkloras ievirzes vadīs jaunas, enerģijas pilnas, priecīgas folkloristes Rasa Jansone un Rozīte Katrīna Spīča, kuras  kopā izveidojušas  grupu “Kas tie divi?”. Viņu specialitāte ir dažādu instrument spēlēšana, kokļu spēlēšana un gatavošana, danču un rotaļu vadīšana un zināšanas Latvijas folkloras vēsturē.

Drīz tiks izveidota pilna programma, kurā esam domājuši gan par rokdarbiem, dziedāšanu, pastaigām, referātiem, apetītes apmierināšanu, vakara nodarbībām, gan par bērniem. Dziedāšanas ievirzi vadīs kora no Latvijas “Maska” dalībnieces un varēs, līdz ar dažādām latviešu dziesmām, apgūt 2018. gada Dziesmu svētku Latvijā Kora  koncerta repertuāra dziesmas.

Esam paredzējuši arī muzicēšanas ievirzi un lūdzam visus interesentus ņemt līdzi savus instrumentus.

Ja ir interese vadīt kādu Ievirzi, Puduri vai vispār palīdzēt, būsim ļoti pateicīgi.

Lūdzam rakstīt Ivetai Lainei – iveta_lainis@hotmail.com vai Valdai Taylor – valda.email@gmail.com

Kopā ar 3×3 Austrālijas kasieri Andi Bērziņu esam īpaši strādājuši pie dalības maksu samazināšanas, lai visiem būtu iespēja piedalīties tik svarīgā latviskas iedvesmas veidotā saietā, kāds ir gadu gaitā izveidojies 3×3 Austrālijā saiets. Paredzētās dalības maksas:

PILNA LAIKA DALĪBAS MAKSAS

Pieaugušais                                            $400

Viens vecāks, viens bērns                   $600

Viens vecāks, divi bērni                       $750

Divi vecāki, viens bērns                       $850

Divi vecāki, divi bērni                          $950

Jaunieši 18-30 g.v.                                 $300

Trešā, un nākošo, bērnu maksu sedz LAAJ

(bērniem zem 2 g. vecuma piedalīšanās ir bez maksas)

Lūdzam izteikt interesi par piedalīšanos, rakstot Ivetai vai Valdai. Var arī sazināties ar Ivetu Laini pa tālruni 0421018063.

 

3×3 Kanberā atbalsta Latvijas Kultūras Ministrija.